укррус

Телефони у Луганську

 • (095) 415-60-05
 • (050) 605-22-55

Дитячі гойдалки

Дитячі гойдалки для будь-якого віку, це справжня знахідка для батьків. Годинами Ваш малюк може кататися, гратися і головне оздоровлюватися. Як? Все дуже просто.

Всі діти люблять гойдалки, і ми впевнені, Ваш малюк не виняток. А уявіть, що тепер він зможе кататися годинами і Ви можете не переживати про його безпеку, адже всі гойдалки оснащені ременями.

Для батьків такі гойдалки паличка-виручалочка, так як тепер малюк може довго бавитися в них, спати або навіть їсти, а Ви в цей час можете займатися своїми справами.

Так само гойдалки мають кілька режимів розкачувань і декілька варіантів музики, що дуже урізноманітнює проведення часу малюка.

І найголовніше дитячі гойдалки відмінно розвивають вестибулярний апарат, зміцнюють м'язи, а також сприяють формуванню правильної постави і зміцнюють нервову систему вашої дитини.

Одні гойдалки можна використовувати для новонароджених немовлят, інші - для малюків, що вже вміють самостійно сидіти.

ЯК ВИБРАТИ ДИТЯЧІ ГОЙДАЛКИ.

Якщо Ви збираєтеся взяти гойдалки в прокат, обов'язково зверніть увагу на наступне:

 • Кут нахилу спинки сидіння.

  Маленькі дітки не сидять самостійно.

  До віку 2,5-3 місяці слід оберати гойдалки з лежачим, близьким до горизонтального, положенням нахилу спинки.

  Регульований на 2-3 положення нахил спинки сидіння гарантують напівлежаче, близьке до горизонтального, положення.

  Діткам в гойдалці буде комфортніше, коли їх ніжки трохи підігнуті до животика - так само вони лежать на руках у мами.

  Термін використання електронних гойдалок невеликий - до 5 - 5,5 місяців. Тому прокат електронної гойдалки розумне рішення, тим більше що, взявши одну гойдалку в оренду, Ви зможете  через деякий  час замінити її в нашому прокаті на іншу,  яка відповідатиме  поточного віку малюка.

  Ще плюс прокату в тому, що якщо Ваша дитина не була привчений до гойдалки з народження, то йому буде складно «прийняти» таку іграшку.  А до нас ви можете приїхати з малюком, і він самостійно вибере вподобану гойдалку.