укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55

Ліжечка - манежі

Настало літо. Пора поїздок до моря або до улюбленої бабусі. Але дуже важливо вирішити де і як спати маляті. Адже ліжечко не візьмеш - воно велике і не зручне, а маляті необхідний здоровий сон і безпечний відпочинок. 
 Для таких випадків у нас для Вас є  порада - це прокат від baby service. 


Ми пропонуємо в оренду ліжко - манеж на будь-який смак.


 У комплекті до ліжечка-манежу, є зручний матрацик з стійким дном, але і досить м'яким для сну. Як правило, присутній другий рівень - для діток до 5-6 місяців, хто ще самостійно не сидить, а деякі моделі забезпечені і пеленатором. Але якщо Ваша дитина старша, можна залишити другий рівень з пеленатором в прокаті - 1,5-3 кг ваги Ви точно заощадите. 
 Висота будь-якого ліжка-манежу (близько 78 см) і глибина нижнього рівня поєднуються таким чином, щоб дитина віком до 3 років не змогла самостійно перелізти через верх, для цього передбачений бічний вихід на блискавці - за для безпеки.
 Ліжко-манеж збирається в компактну спортивну сумку з ручками і коліщатками, легко поміщається в глибині багажника будь-якого авто. Нерідко наші ліжко-манежі подорожують і поїздами, і літаком оскільки вони дуже зручні! 
 Ліжечко - манеж, це ідеальне рішення, коли Ваші гості приїжджають з малечею. І так одночасно Ви зможете вирішити кілька проблем - здоровий сон і безпечний відпочинок Вашого юного гостя та спокій його батьків!