укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55

Дитячі манежі

 Звична і корисна річ, як для батьків, так і для малюків! Вони відомі і нашим бабусям і нашим батькам , чого не скажеш про гойдалках для новонароджених ... 

  Батькам манежі однозначно допоможуть хоч на 15 хвилин зайнятися домашніми справами, при цьому не переживаючи про те, що їх дитина кудись влізе і щось накоїть (чого зовсім "творити" не варто :). Для малюка ігровий манеж - це абсолютно безпечна арена для ігор, а відповідно і саморозвитку. 

  Як правило, на манежах є спеціальні кільця, розташовані по кутах, за які малюки можуть підтягнутися і встати на ніжки, щоб розгледіти все навколо. 

   Бічні сітки будуть амортизовані від падіння малюка і йому в манежі просто не об що перечипитись . Так що все чудово, зручно і добре. 

Правда бувають випадки, коли дітки відмовляються від того, щоб залишитися самостійно, тоді манеж вас аж ніяк не врятує. У цьому випадку прокат - просто ідеальне рішення.

  Орендуючи дитячий манеж, вам не доведеться розлучатися зі значними сумами тоді, коли річ потрібна на місяць (на літо, на дачу) а ви оплатите зовсім трохи на той період, коли ви користувалися річчю. 

 

Ваш Baby Service