укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55

Мобіле

Мобілі (карусельки на ліжечко)
Мобіль - перша розвиваюча іграшка дитини!

Новонароджений починає розрізняти звуки на першому місяці життя, концентрувати взляд, фокусуючись на предметах - на другому місяці життя. 

Мобіль - чудова іграшка: дитина слухає спокійні класичні мелодії Моцарта, Вівальді або звуки природи і вчиться розрізняти їх, спостерігає за обертової каруселькой з тваринами - підвісками, і вчиться фокусувати погляд на своїх перших друзях, розвиваючи зір.
 Вік, до якого мобіль потрібен дитині - не більше 5 місяців. Коли малюк так зміцніє, що зможе дотягнутися до іграшок, користуватися мобілем  вже не можна. 
 Ось чому взяти мобіль напрокат - зручне  рішення для батьків, до того ж ,зазвичай, будь-які іграшки набридають дитині вже за 1-2 місяці. 
В асортименті нашого Прокату представлені мобілі найвідоміших брендів: Tiny Love, Fisher Price, Chicco.
У кожній моделі є своя родзинка.

 Варто звернути особливу увагу на наявність у мобілів пультів дистанційного керування: Ви оціните, як зручно, не з'являючись на очі малюкові, забавляти його різними режимами і мелодіями мобіля! 
Коли мобіль таки набридне Вашому малюку, Ви зможете взяти в оренду і інші моделі каруселек, розважаючи дитину різноманітністю крутяться друзів і музики!
Ваш BabyService :)