укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55

Радіоняня

Радіоняня - це насамперед спокій батьків!
Вночі, коли так не необхідний сон або коли Ви працюєте по дому, Ваші думки завжди з малюком «Як він? Не прокинувся? ».

До недавніх пір мамам було необхідно постійно бігати в дитячу, що б подивитися як там їх чадо. Але з приходом нових технологій, на допомогу мамам прийшли радіоняні.


 Радіоняня це - електронний прилад, що з «дитячого» і «батьківського» блоків,  дозволяє батькам на відстані контролювати поведінку дитини .. «Дитячий блок» (передавач сигналів) встановлюється біля ліжечка дитини. «Батьківський» (приймач сигналів) знаходиться у мами чи тата. Працюючи на одній частоті, «дитячий блок» передає всі шуми на «батьківський блок» приладу, дозволяючи мамі і татові бути в курсі всього, що відбувається з їх малечею.


 Для багатьох цей прилад стає актуальним саме влітку. Адже багато хто виїжджає з дітьми на дачі, на моря або просто на пікніки, на вихідні дні. Якщо у звичайній ситуації, коли ви перебуваєте з дитиною вдома, крадіоняня і не дуже-то потрібна, то коли ви опиняєтеся з малюками в абсолютно новому місці , яке незвичне і вам і дитині, мати під рукою радіоняню виявляється досить непогано.


Влітку діток часто залишають для денного сну на вулиці в саду або дачної альтанці. А мамі адже завжди треба бути в курсі того, як там малюкові в колясці спиться. Ось радіоняня і "розповість" вам про це.
У нас в прокаті ви можете взяти прості, перевірені часом і батьками моделі. Вони абсолютно нормально справляються зі своєю головною функцією - чути дитину.


ласка, ознайомтесь з умовами бронювання речей у прокаті.
Літній сезон 2013р.