укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55

РІЗНЕ


У категорії «різне» Ви зможете знайти дуже корисні речі для здоров'я і безпеки Вашого малюка.

Рюкзак, рюкзак-переноска, кенгуру - переноска для дітей у вигляді рюкзака, в якій можна носити дітей вертикально: обличчям до себе і від себе. Ця переноска підходить тим діткам, хто вже самостійно тримає голівку.
Плюси: сидячи в рюкзаку, дитина завжди спокійна, оскільки відчуває маму і з цікавістю спостерігає за навколишнім світом.
Мінуси: при досягненні дитиною ваги в 9 кг рюкзак-кенгуру стає некомфортним для використання, хоча малюка 9-10 кг ваги буде важко носити в будь-якому пристосуванні.
Висновок: треба брати переноску напрокат і пробувати, чи підходить Вам і вашій дитині дана модель рюкзака або слінгу.
Особливо актуальний прокат слінга або рюкзака влітку, як альтернатива оренди прогулянкової коляски - тростини.


Якщо Ваш малюк вже потихеньку ходить, але Ви переживаєте за його безпеку, ми з задоволенням пропонуємо Вам вожкі. До того ж, у натовпі малюк може легко загубитися, впасти або зникнути з виду. Допоможе в цій ситуації таке просто пристосування, як віжки для дітей або, як їх частіше називають за кордоном повідці безпеки.
Звичайно ж, багато батьків взагалі чудово обходяться без віжок, але для інших вони стають справжньою знахідкою. Особливо часто віжки хвалять батьки високого зросту, яким вкрай незручно тримати малюка за руку, а також бабусі, що гуляють з малюками, адже вік позначається на можливості тривалий час перебувати в нахиленому положенні. Корисні будуть віжки і для тих, чиї діти не хочуть йти за руку і постійно норовлять кудись втекти.
Ось, наприклад, наткнулися на форумі на дуже корисну пораду:
 «Ми пробували, ходить, але все одно в нахил виходить. Нас четверо подружок і у всіх дітки однолітки, так от з 4х дітей тільки не буде мій зриває їх, всі інші тільки як одягнеш відразу плакати починають. вам би взяти спробувати їх де небудь, а то раптом теж не сподобатися! »

Також у цьому розділі, ви можете знайти дуже корисні пристосування для купання малюків. Про яких просто написати не можливо, адже не вистачить слів і місця на сторінці, що б описати їх користь і зручність!

Чекаємо Вас до нас в гості!