укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55

РОЗВИВАЮЧІ ІГРАШКИ

 
У розділі розвиваючі іграшки, Ви зможете знайти:

Музичний столик це велика, якісна, а головне цікава та розвиваюча іграшка, яка обов'язково сподобається вашому малюку. Якщо ви сумніваєтеся в цьому,то Ви можете особисто з крихіткою приїхати до нас в офіс, все пригледіти та перевірити! 


ХАРАКТИРИСТИКИ:

 * Електронне піаніно з запалюючими вогниками та трьома ігровими моделями: музичні нотки, повторювані мелодії, окремі мелодії; 
 * можливість вибрати різні музичні інструменти, а також прискорити ритм; 
 * електронне піаніно можна зняти і прикріпити на дитячому ліжечку; 
* активний центр з різними тваринами і звуковими ефектами;
* знявши й перевернувши верхню частину - отримуєте практичну базу-основу для конструктора з використанням 10 будівельних блоків MODO, які входять у комплект.
Виробник: Chicco (Італія)

  Ігрові стійки:

 Цей музичний пластиковий комплекс має три рівні висоти, тому малюк зможе грати як лежачи на спині, так і на животику. Нагорі в центрі знаходиться велике безпечне дзеркало. Стійка має безліч точок підвішування для брязкалець Fisher-Price.Три брязкальця входять у комплект. При доторканні до стійки звучать веселі мелодії зі звуками тварин та блимають вогники.


 Також Ви зможете знайти у нас безліч нових іграшок. Розповісти про всі на жаль ми не зможемо, тому що асортимент постійно змінюється, для того що б у Вашого малюка завжди були нові і нові іграшки! 

З турботою про малечу Бейбі Сервіс:)