укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55

Розвиваючі килимки

Розвиваючі килимки - відмінний спосіб розважити крихітку.

 

При виборі килимка слід звернути увагу не тільки на гарний зовнішній вигляд, але і на матеріали, з яких він виготовлений.

Так наприклад тканини, які в складі крім бавовни мають невеликий відсоток синтетики - набагато практичніше в експлуатації. Вони довго не втрачають презентабельний зовнішній вигляд, дуже зручні у догляді. Легко перуться і швидко сохнуть. Це дуже важливо, якщо ваш малюк ще зовсім маленький.

Речі в цьому віці  постійно забруднюються і перуться.

 

Дуже зручно, коли іграшки можна підвісити в різних місцях.

Килимки виручать вас і в тому випадку, коли ви йдете з малюком в гості.

Враховуючи, що в цьому віці малеча або вертиться  у мами на ручках або пускає слинки на чужих диванах, то розташувавшись на своїй території і дитині буде звично і у мами буде менше головного болю з приводу чистоти навколо.

Розвиваючі килимки з'явилися в прокаті тому, що завдяки якісним матеріалам гідних брендів, ми можемо забезпечувати їх відмінний стан.

 

Як і у багатьох інших речей, пропонованих нами напрокат для ваших діток, термін використання килимка (активного використання) - невеликий. Всі ми знаємо, як швидко змінюються інтереси і потреби у найменших.

Тому, якщо ви використовуєте для свого малюка речі не тільки нові, виключно з магазину, взяти напрокат килимок - досить логічне рішення.

Ми намагаємося, щоб у Бебі сервісі ви завжди могли знайти потрібну вам річ.