укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55

Шезлонги для діток


 Часто батьки зіштовхуються з проблемою, коли купують малюкові якусь річ, а він не хоче нею гратися. Або чого гірше, купують дуже дорогий шезлонг, наприклад, а кіндер на відріз відмовляється проводити в ньому час. І грошей вже не повернеш і малюка нікуди прилаштувати. 
 Ось тоді-то і виручить прокат дитячих товарів Baby Service. Адже набагато зручніше просто взяти шезлонг для дитини в оренду, потім замінити на інший, з іншими іграшками та функціями, потім пересісти у велику гойдалку і через 4 місяці підрахувати, що на все це ви витратили приблизно від 300 до 600 грн за 3 речі!  Це при тому, що звичайна ціна на дитячий шезлонг біля 3900 грн. 

 Всі зручність прокату в тому, що Ви можете приїхати з малюком до нас, і він обере вподобаний йому шезлонг. Набридне сидіти, наприклад, у жовтенькому, через 2 тижні пересядете в синенький. 

Та й зручність в тому, що який би ви шезлонг, або теж крісло, не купили - малюк через пару місяців з нього виросте і доведеться купувати новий, а це ну вже дуже не вигідно!

 У кожному шезлонгу за замовчуванням є ремені безпеки. Відрізняються крісла шезлонги  набором розважальних функцій, регулюванням нахилу спинки та іграшками. 

Але те що Дитячий шезлонг - корисна і потрібна річ - доведено багатьма батьками.