укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55

Стрибунці для дітей

Після того як малюк починає перевертатися, сидіти ... проходить зовсім трошки часу і нашому кіндер вже хочеться бігати. Ну і хочеться це все робити самостійно. І тут на допомогу прийдуть ходунки. Але й тут прогрес не стоїть на місці, в наш час ходунки стали настільки просунуті, що вміщують в себе повний ігровий центр.

Актуальний вік дитини: від 6 місяців , але фактично з моменту коли малюк почне ставати на ніжки і може простояти з підтримкою досить довго.

 Давайте розвглянемо з Вами активний центр . Як і будь-яка якісна іграшка, він радує око.  Кольори насичені , та надійний , легко і абсолютно безпечно  обертається на 360 градусів, а значить маляті ніщо не заважає повертаючись активно грати будь-якою іграшкою. 

Зауважимо, що  ніжки столика можна легко відрегулювати по висоті в залежності від зростання маляти (3 рівня). 

На поверхні столика  багато різноманітних іграшок . Тут крихітку зустрінуть жабенята,  курчата, зайченята, та інші. Деякі елементи столика виготовлені з особливою фантазією. Наприклад, безпечне дзеркало виконує роль тихого озерця, на березі якого копошаться курчатка. А зайчик шукає морквину, яка ховається від нього в землю. 

Немовлятам подобається їздити "туди-сюди"  червоною симпатичною машинкою , яка при цьому видає кілька різних характерних автомобілю звуків (наприклад, звук клаксона). Але "бібікати" машинка стане тільки коли дограє музика. 

 Червоненькою  яблучко-погризулькою зручно точити зубки. Можна попереберать пальчиками  різнокольорові монетки на прутику.

У активного центру  є різні режими роботи - або сам столик грає, або його призводить в рух малюк. Варто тільки доторкнутися до столика і його жителі оживають, починається захоплююча дія. 

Структурні деталі іграшки сприяють розвитку дрібної моторики малюка. Крім того, гра з активним центром покращує візуальне сприйняття, асоціативне мислення, тактильні відчуття, сприйняття кольору і координацію рухів.

Це найкраще, що є в Україні, а може навіть і у світі! Тому babyservice зібрав все найкраще, для Вас - наших найкращих у світі клієнтів!