укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55
ЗВОЛОЖУВАЧІ ПОВІТРЯ

Зволожувачі повітря

 Зволожувач повітря це - кліматичний прилад, що використовується в першу чергу для підвищення вологості повітря в приміщеннях. У свою чергу, в зволожувачів може бути присутнім додаткова функціональність - нагрівання або охолодження повітря, очищення повітря від небажаних домішок, збагачення повітря бажаними компонентами, утримання заданого рівня вологості.

Ми ж пропонуємо Вам зволожувачі, які працюють на «холодному пару». Такі зволожувачі більш відповідні для дитячого організму.

Зволожувачі  необхідні в зимовий період, коли наші квартири опалюються, і ми більше потребуємо у  зволоженні домашнього повітря. Так як влітку ми часто провітрюємо квартири і більшу частину часу проводимо на вулиці.

Як каже доктор Комаровський:

"Низька вологість одна з глобальних проблем цивілізації. Та проблема, яка визначає часто-густо дитячу захворюваність.

Все, що повітря гріє - повітря сушить. Найдивовижніше що все, що повітря охолоджує - кондиціонери, - теж повітря сушить!

При вірусній інфекції головне завдання, важливіше всі ліків, це спосіб обійтися без ліків: повітря з температурою в кімнаті 18, максимум 20 градусів і вологість повітря від 50 до 70%.

Доб'єтеся Ви цього - вірусна інфекція пройде швидко і легко, не доб'єтеся: будете ходити в аптеки! Лікування гострих респіраторних захворювань починається з відповіді на питання: чим дихати? Чи не відповівши на це питання лікувати ГРЗ неможливо!"

І відповідь цей очевидний:

Для правильного лікування ГРЗ температура в кімнаті повинна бути не вище 20 *, ідеально 18 * і відносна вологість повітря від 50 до 70%! "

Тому чекаємо Вас у нас, за для придбання чергової порції здоров'я!