укррус

Телефони у Луганську

  • (095) 415-60-05
  • (050) 605-22-55

Ваги для дітей

Шкода, що маленькі дітки не можуть сказати, скільки вони з'їли і чи не голодні вони залишилися після годування.

Для новонароджених немовлят має значення навіть незначна зміна ваги. Протягом першого року життя вага дитини коливається в межах декількох кілограмів і будь-яке відхилення від норми багато про що говорить . За динамікою ваги можна судити про достатність харчування, швидкості фізичного розвитку та симптоматиці захворювань. Оперативно відслідковувати зміну ваги дитини можна за допомогою спеціальних дитячих ваг, які бувають двох типів.І що б вирішити цю проблему, ми пропонуємо Вам в оренду дитячі ваги.

У нашому каталозі, Ви зможете знайти такі моделі з такими характеристиками:- Автоматична фіксація ваги  - присутній в моделях ваг: Малятко, Momert 6425, Momert 6475, Tefal BH4150 і Tefal 91150. У таких вагах фіксування ваги відбувається з самого моменту приміщення малюка на ложемент і триває приблизно 1-3 секунди. Протягом цього часу датчики спостерігають всі коливання і відхилення ваги рухаються  на вагах малюка - і самі визначають момент зупинки "бігають" циферок. Така функція зручна для зважування дітей новонароджених і у віці до 3-4 місяців. При зважуванні старших і більш активних діток, автоматична фіксація може спрацьовувати довше, так як буде занадто великий розкид показань датчиків. Для малюків старше 3-4 місяців зручнішими будуть ваги з механічною фіксацією .

 Механічна фіксація ваги - реалізована у апараті Gamma 6141. У таких вагах циферки будуть "бігати" безупинно, поки Ви самі не натиснете кнопку "HOLD", коли вважаєте за потрібне. Після натискання кнопки фіксація відбувається всього протягом  1 секунди, після чого з'являється вже середня цифра. Така функція дає можливість попередньо заспокоїти розбишакувату на вагах малюка, при необхідності підігнути ніжки до животика, зібрати ручки, прибрати всі можливі перешкоди. Ця функція дозволяє зважувати як новонароджених дітей, так і старше 3-4 місяців - тих, хто "не любить" зважуватися або вже сильно крутиться на вагах :)-

Автоматичне визначення різниці з попереднім зважуванням - зручна функція, представлена в дитячих вагах Momert 6425, Momert 6475, Tefal BH 4150, Tefal 91150. У таких вагах при зважуванні Вам завжди буде показуватися 2 значення: вага дитини в поточний момент і різниця з останнім зважуванням. З такими вагами можна відразу і без калькулятора визначити, скільки малюк з'їв за одне годування. Єдина можлива незручність такої опції - якщо Вам необхідно зважувати відразу двох і більше малюків.

Терези - хіт - найточніші ваги, мабуть у всьому світі, є і у нас, це ваги «Саша». Ваги В1-15-"САША" призначені для зважування дітей, починаючи з народження. Ця модель давно знаходиться на ринку і завоювала міцну репутацію як надійного, зручного і недорогого приладу. У порівнянні з іншими дитячими вагами, вони мають кілька переваг. По-перше це - вони працють від мережі  : ваги В1-15-"САША" не вимагають купівлі батарейок, але і не залежать від доступу до електричної розетки. Завдяки вбудованому аккумулятору ваги здатні довго працювати автономно.По-друге, ці ваги відрізняються особливою точністю зважування. Вони здатні визначити надбавку у вазі з точністю до 1 г (більшість дитячих ваг вимірюють вагу з точністю до 10 г). Ваги В1-15-"САША" можна використовувати для контрольного годування, коли потрібно з'ясувати, скільки склала вага з'їденої малюком їжі. Різницю у вазі до і після годування ваги В1-15-"САША" визначать автоматично, адже для цього у них є спеціальний режим.